Nebankovní půjčka - Brno-město

Podle našich průzkumů si dvě třetiny klientů půjčují peníze kvůli nutným výdajům, jako jsou například opravy domácích spotřebičů, koupě nových nebo vybavení a rekonstrukce domácnosti.
Právě na jaře se řada z nás pouští do zvelebování svého domova. To ale něco stojí. Pro všechny, kterým se peněz nedostává a v bance jim půjčit nechtějí, je tu zaměstnanecký úvěr od GALFIN. Ten je určen zaměstnancům, důchodcům a rentiérům. Zkrátka těm, kteří potřebují peníze hned.
Úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostanete na účet do 24 hodin od schválení a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let. Nemusíte uvádět důvod, na co potřebujete půjčku použít a s penězi si můžete dělat, co chcete.
Půjčka, která vám vrací peníze!
Když budete řádně splácet dostanete finanční bonus až 25 tisíc korun. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru.
Poté jste zapsání do Klubu dobrého klienta. Podmínkou pro vstup do klubu je dobrá platební morálka. Klienti KDK mají nárok na výhodnější nebankovní půjčky a nižší úroky, ušetří až 15 % z každé splátky. Druhá půjčka jim bude navíc vyplacena zrychleně a zjednodušeně.
Stačí SMS na 602457122, nebo email. Web: http://www.galfin.cz

Jméno:Renata Gálová
Telefon:602457122
E-mail:galova@galfin.cz
Web:http://www.galfin.cz
Kraj:Brno-město
Kategorie:Rychlá půjčka
Datum:6.05.2016

Zkuste také

  1. OSVČ, s.r.o. - rychlé půjčky
  2. Rychlé nebankovní půjčky 724589027
  3. Jednoduchá nebankovní půjčka
  4. Výkup nemovitosti s nájmem - vhodné pro dlužníky
  5. Půjčky, úvěry, zpětné leasingy a výkup nemovitosti
  6. Půjčka, půjčka, půjčka
  7. Nebankovní půjčka pro zaměstnance i podnikatele
  8. Pomoc od investora
  9. Nebankovní půjčka bez poplatků předem
  10. Nebankovní půjčka